Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Podsumowanie Projektu tanecznego „Hip Hop z Domi”

Nasz projekt taneczny „Hip Hop z Domi” odbywający się w Domu Kultury w Żelistrzewie niestety dobiegł końca.
Bawiliśmy się cudnie, uczyliśmy się podstaw hip hopu, kreatywności, zawieraliśmy nowe, świetne znajomości.
6 spotkań minęło w mgnieniu oka!

A teraz przedstawiamy Wam efekt końcowy naszej krótkiej przygody z tańcem.

Chcieliśmy podziękować  wszystkim uczestnikom warsztatów: Oldze, Wiktorii, Idze, Martynie, Natalii, Klarze, Lilii, Lenie, Magdzie, Ani, Zosi, Marysi, Stasiowi, Alicji, Uli, Adzie, Nikoli i Karolinie za super współpracę i wspólną zabawę.

Osobne podziękowanie kierujemy do naszej wspaniałej instruktorki tańca Dominiki Bernaśkiewicz z Kreatywnej Szkoły Tańca w Wejherowie oraz do niezawodnych realizatorów wideo – Agencji Kreatywnej –  Kropidlowscy.pl.

Świetna przygoda za nami, może w przyszłości powtórzymy to doświadczenie? Mamy nadzieję, że się Wam podobało.

Wszystkiego najcudowniejszego z okazji Dnia Dziecka!

Wiktoria Gaffke, Instruktor ds. Kultury OKSiT

 

KLIP:

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content