• Mieszkańcy

Zapraszamy na 20.lecie Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego Strądowe Öste

20 lat minęło…

Dziecięcy zespół folklorystyczny Strądowi Öste działający przy WDK Żelistrzewo obchodzi swój jubileusz.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwo na specjalne wydarzenie poświęcone zaangażowanym w zespole dzieciom oraz ich opiekunkom.

Podziękujmy im za czynny udział w naszej rodzimej kulturze, za zaangażowanie i ich  wieczny uśmiech na twarzy, który towarzyszy im podczas promowania naszego regionu.

Spotkajmy się na ich koncercie 9 czerwca o godz. 17:00 w naszym Domu Kultury w Żelistrzewie.

Serdecznie zapraszamy.

OKSiT w Gminie Puck