Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Zarządzenie nr 144/22 Wójta Gminy Puck z dnia 31 maja 2022 r

Zarządzenie nr 144/22 Wójta Gminy Puck z dnia 31 maja 2022 r

Zarządzenie nr 144/22 Wójta Gminy Puck z dnia 31 maja 2022 r. w sprawie zatwierdzenia konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Werblini

Zarządzenie SP Werblinia

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content