Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Pola nadziei w Zespole Szkól w Żelistrzewie

Pola nadziei w Zespole Szkól w Żelistrzewie

We wtorek 18 października 2016 r. grupa wolontariuszy z gimnazjum w Żelistrzewie brała czynny udział w Inauguracji ?Pola Nadziei na Pomorzu 2017? przy ZS Żelistrzewie. W tym roku w szkolnym ogródku zasadzono 80 cebulek kwiatów. W przyszłym roku (mamy taką nadzieję) pięknie wyrosną i posłużą do przeprowadzenia wiosennej akcji zbiórki datków na hospicja w naszym województwie (mówią uczniowie).

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content