Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Stomatologiczne badania profilaktyczne pod nazwą ?Radosny Uśmiech?

Stomatologiczne badania profilaktyczne pod nazwą ?Radosny Uśmiech?

W Gminie Puck po raz kolejny rozpoczęto akcję badań profilaktycznych stomatologicznych pod nazwą ?Radosny Uśmiech?. Badaniom stomatologicznym ( w tym edukacją w zakresie higienizacji i prawidłowej diety, lakierowaniem zębów)  w terminie od października 2016 r. do marca 2017 r.  objętych zostanie łącznie 1434 uczniów od klasy ?O? do klas I, II, III szkół podstawowych z terenu Gminy Puck.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content