Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ w Gminie Puck – 2016 r.

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ w Gminie Puck – 2016 r.

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej to wyjątkowy, świąteczny dzień, podczas którego można wyrazić słowa uznania i podziękowania wszystkim, którzy są związani z oświatą. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele, dyrektorzy szkół, emerytowani dyrektorzy placówek oświatowych, dyrektorzy niepublicznych przedszkoli z Gminy Puck oraz przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych, Rady Gminy Puck, pracownicy Urzędu Gminy.

 Wójt Gminy Puck wszystkim zebranym złożył serdeczne życzenia, a wyróżnionym  dyrektorom szkół i nauczycielom wręczył nagrody.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content