• Edukacja

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ w Gminie Puck – 2016 r.

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej to wyjątkowy, świąteczny dzień, podczas którego można wyrazić słowa uznania i podziękowania wszystkim, którzy są związani z oświatą. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele, dyrektorzy szkół, emerytowani dyrektorzy placówek oświatowych, dyrektorzy niepublicznych przedszkoli z Gminy Puck oraz przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych, Rady Gminy Puck, pracownicy Urzędu Gminy.

Wójt Gminy Puck wszystkim zebranym złożył serdeczne życzenia, a wyróżnionym  dyrektorom szkół i nauczycielom wręczył nagrody.