Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Projekt: Nowe miejsca, nowe szanse

Złożono uzupełnienie wniosku w Urzędzie Marszałkowskim o dofinansowanie pt. Nowe miejsca, nowe szanse. Utworzenie 30 nowych miejsc przedszkolnych, w tym 3 dla dzieci z niepełnosprawnościami, na terenie Gminy Puck w ramach działania 3.1 Edukacja przedszkolna ogólna. Projekt obejmuje wsparcie 30 dzieci w wieku 3-6 lat zamieszkałych na terenie Gminy Puck. Celem projektu jest zwiększenie szans trwałych miejsc edukacji przedszkolnej. W ramach projektu dostosowane zostaną pomieszczenia w Szkole Podstawowej w Mieroszynie do przedszkola oraz zakupione zostanie wyposażenie. Wartość projektu 817 334,40 zł zł.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content