Dnia 11 października w Urzędzie Gminy Puck odbyło się spotkanie partnerów projektu ?Pomorskie trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 ? partnerstw Gminy Puck?, gdzie Gmina Puck jest liderem Partnerstwa. Na spotkaniu omówiono postępy prac u poszczególnych Partnerów tj. Gmin Choczewo, Krokowa, Kosakowo, Miasto Puck, Władysławowo, Jastarnia, Hel. W ramach tego projektu powstanie około 80 km ścieżek rowerowych, wartość całego przedsięwzięcia to 20 mln zł. Nabór wniosków na powyższy projekt ogłoszono do dnia 9 stycznia 2017 roku.