Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • POLICJANCI ROZMAWIALI Z UCZNIAMI O DOPALACZACH

POLICJANCI ROZMAWIALI Z UCZNIAMI O DOPALACZACH

W miniony piątek policjanci z prewencji kryminalnej byli gośćmi w Zespole Szkół w Starzynie. Funkcjonariusze rozmawiali z uczniami o zagrożeniach związanymi z dopalaczami i narkotykami, wyjaśniono na czym polega odpowiedzialności karna wśród osób młodych. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, uczniowie zadawali pytania i chętnie uczestniczyli w dyskusji.

W ramach zawartej współpracy pomiędzy Urzędem Gminy a Komendą Powiatową Policji w Pucku na rzec walki z dopalaczami w miniony piątek mundurowi spotkali się z uczniami Gimnazjum w Starzynie.

Głównym tematem były rozmowy o narkotykach i dopalaczach oraz odpowiedzialności karnej za przestępstwa które popełniają osoby nieletnie. W ramach tego zagadnienia poprzez przygotowaną prezentację multimedialną młodzież uświadomiła sobie o zgubnym działaniu używek jakie niesie za sobą ich zażywanie. Podczas rozmowy informowano o skutkach ubocznych, formie występowania dopalaczy, oraz ich wyniszczającym działaniu na organizm. Uczniowie usłyszeli także o odpowiedzialności karnej za przestępstwa najczęściej popełniane przez młodych ludzi.

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, uczniowie zadawali pytania i chętnie uczestniczyli w dyskusji.

611a

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content