Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym Szkół Gimnazjalnych

Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym Szkół Gimnazjalnych

SZKOŁY GIMNAZJALNE GMINY PUCK

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 21 marca (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali Zespołu Szkół w Żelistrzewie przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym Szkół Gimnazjalnych w konkurencji indywidualnej oraz zespołowej.

Każda szkoła do mistrzostw może zgłosić maksymalnie 4 dziewczęta oraz 4 chłopców.

Do klasyfikacji zespołowej będą się liczyły miejsca dwóch dziewcząt oraz dwóch chłopców (najlepszych) z danej szkoły.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników.

Najlepsi zawodnicy (I-III) otrzymają medale oraz upominki a trzy najlepsze szkoły otrzymają puchary za łączną klasyfikację dziewcząt i chłopców.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content