Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

Pragnę poinformować mieszkańców Gminy Puck, że Stowarzyszenie Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka została wybrana przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich w ramach osi priorytetowej 4 PO RYBY 2007-2013 ? obejmującej oprócz Gminy Puck również m. Hel, Jastarnię, Władysławowo, Puck, gminy: Kosakowo, Wejherowo, Krokowa.

Na 61 złożonych wniosków przez Lokalne Grupy Rybackie z całej Polski, zajęliśmy czwarte miejsce a w konkurencji Lokalnych Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich zajęliśmy pierwsze miejsce, uzyskując maksymalną ilość punktów. Taka wysoka lokata jest wynikiem pracy włożonej na szkoleniach oraz spotkań z mieszkańcami gmin, na których składaliście Państwo ankiety z pomysłami do realizacji. Na realizację Strategii przyznano nam kwotę prawie
70 mln złotych – jest to największa kwota przyznana dla Lokalnych Grup Rybackich. Obecnie przystępujemy do organizowania Biura Stowarzyszenia. Planujemy rozpoczęcie ogłaszania konkursów w I półroczu 2011 r.

Mam nadzieję, że mieszkańcy obszaru PLGR składanymi wnioskami wykorzystają w 100% przyznaną nam kwotę.

Tego życzę wszystkim.

                                                             Prezes Zarządu PLGR

                                                                Zbigniew Chmaruk

Więcej informacji na stronie internetowej: www.plgr.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content