Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Pomorskie Sztormy nadciągają!

Szanowni Mieszkańcy!
Niezmiernie miło nam poinformować o nominacji projektu pn. ?Kompleksowy system wsparcia mieszkańców i gmin powiatu puckiego w wieku senioralnym i ich opiekunów? realizowanego przez Gminę Puck w partnerstwie z Gminą Kosakowo, Gminą Władysławowo, Gminą Miasta Pucka oraz Fundacją Phenomen w plebiscycie ?Pomorskie Sztormy?. Jest to plebiscyt z długoletnią historią, w tym roku został zorganizowany po raz 17. Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województw Pomorskiego.
Nominacja została przyznana w kategorii ?Sztorm Europejski ? Kapitał Ludzki?. Jest to kategoria, w której nominowane zostały projekty o charakterze społecznym, realizowane na terenie województwa pomorskiego z wykorzystaniem środków pochodzących z funduszy UE.
Wyróżnienie przyznano doceniając kompleksowość projektu, jego skalę oraz satysfakcję biorących w nim udział seniorów z otrzymanego wsparcia. W ramach przedsięwzięcia powstał m. in. Dzienny Dom Seniora w Celbowie z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego oraz Kluby Seniora w Pucku, Władysławowie, Kosakowie, Leśniewie, Połczynie, Osłoninie, Sławutowie i Strzelnie.
Aby wygrać plebiscyt, potrzebujemy Waszych głosów!

Głosy można oddawać klikając w poniższy link >>kliknij>>

Należy odnaleźć kategorię ?Sztorm Europejski ? Kapitał Ludzki? i oddać głos pod projektem Gminy Puck.
Głosowanie trwa do poniedziałku, 21 marca 2022 r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu mieszkańców całego Powiatu Puckiego!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content