Pomorskie Sztormy nadciągają!

Szanowni Mieszkańcy!
Niezmiernie miło nam poinformować o nominacji projektu pn. ?Kompleksowy system wsparcia mieszkańców i gmin powiatu puckiego w wieku senioralnym i ich opiekunów? realizowanego przez Gminę Puck w partnerstwie z Gminą Kosakowo, Gminą Władysławowo, Gminą Miasta Pucka oraz Fundacją Phenomen w plebiscycie ?Pomorskie Sztormy?. Jest to plebiscyt z długoletnią historią, w tym roku został zorganizowany po raz 17. Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województw Pomorskiego.
Nominacja została przyznana w kategorii ?Sztorm Europejski ? Kapitał Ludzki?. Jest to kategoria, w której nominowane zostały projekty o charakterze społecznym, realizowane na terenie województwa pomorskiego z wykorzystaniem środków pochodzących z funduszy UE.
Wyróżnienie przyznano doceniając kompleksowość projektu, jego skalę oraz satysfakcję biorących w nim udział seniorów z otrzymanego wsparcia. W ramach przedsięwzięcia powstał m. in. Dzienny Dom Seniora w Celbowie z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego oraz Kluby Seniora w Pucku, Władysławowie, Kosakowie, Leśniewie, Połczynie, Osłoninie, Sławutowie i Strzelnie.
Aby wygrać plebiscyt, potrzebujemy Waszych głosów!

Głosy można oddawać klikając w poniższy link >>kliknij>>

Należy odnaleźć kategorię ?Sztorm Europejski ? Kapitał Ludzki? i oddać głos pod projektem Gminy Puck.
Głosowanie trwa do poniedziałku, 21 marca 2022 r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu mieszkańców całego Powiatu Puckiego!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content