Relacja z ferii w placówkach kultury OKSiT 2022

Ferie zimowe w naszej gminie cieszyły się niebywałym zainteresowaniem.

Z naszych zajęć, wycieczek i warsztatów zorganizowanych przez nasze animatorki kultury wyszły same zadowolone buzie.

Placówki kultury OKSiT stworzyły bardzo różnorodne harmonogramy zajęć i bogatą ofertę, w której każdy odbiorca mógł znaleźć coś dla siebie.

W naszej ofercie można było znaleźć wachlarz ciekawych i darmowych zajęć edukacyjnych, muzycznych, tanecznych; warsztatów kulinarnych, plastycznych, krawieckich sportowych, manualnych, rekreacyjnych; wyjazdów, wycieczek, gier, animacji i spektakli teatralnych.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas w przyszłym roku.

Do zobaczenia!

Fotorelacja z wydarzeń: <<kliknij tu>>