Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Relacja z ferii w placówkach kultury OKSiT 2022

Ferie zimowe w naszej gminie cieszyły się niebywałym zainteresowaniem.

Z naszych zajęć, wycieczek i warsztatów zorganizowanych przez nasze animatorki kultury wyszły same zadowolone buzie.

Placówki kultury OKSiT stworzyły bardzo różnorodne harmonogramy zajęć i bogatą ofertę, w której każdy odbiorca mógł znaleźć coś dla siebie.

W naszej ofercie można było znaleźć wachlarz ciekawych i darmowych zajęć edukacyjnych, muzycznych, tanecznych; warsztatów kulinarnych, plastycznych, krawieckich sportowych, manualnych, rekreacyjnych; wyjazdów, wycieczek, gier, animacji i spektakli teatralnych.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas w przyszłym roku.

Do zobaczenia!

Fotorelacja z wydarzeń: <<kliknij tu>>

Wiktoria Gaffke- instruktor ds. kultury w OKSiT

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content