Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Ponownie rozdali 20 ton jabłek

Kaszubski Klub HDK PCK z Pochowa ponownie rozdał  ponad 20 ton jabłek, które pozyskali dzięki  współpracy z odziałem okręgowym PCK w Gdańsku. Całą akcję przeprowadzili  27 marca, i przebiegła bardzo sprawnie. W akcje oprócz osób z zarządu Kaszubskiego Klubu HDK wzięli udział radni Gminy Puck, szkoły, sołtysi, policjanci, strażacy, ratownicy, wolontariusze, firma Carlsson Drewno i delegaci z wiejskich domów kultury.  Jabłka trafiły do szkół, przeszkoli, wiejskich klubów kultury, puckiego hospicjum, klubów HDK, itp. , gdzie dalej są rozdawane dzieciom i najbardziej potrzebującym mieszkańcom Gminy Puck i okolic – informuje Marcin Sikora prezes klubu, radny Gminy Puck, który szczególnie wszystkim dziękuje.[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6131940644576198129]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content