Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Poszukiwany właściciel psa (młody samiec)

W dniu 17.03.14 został przywieziony z Pucka do schroniska samiec młody około 3 letni. Mamy nadzieję, że  pieska odbierze właściciel.

Telefon: Adopcyjny: 607-540-557, Interwencyjny: 721-933-280

Adres e-mail: dabrowka@otoz.pl

Adres schroniska:Dąbrówka Młyn 30
84-242 Luzino

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content