• Gmina
  • Mieszkańcy
  • Bezpłatny wyjazd na Międzynarodowe Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy

Bezpłatny wyjazd na Międzynarodowe Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy

Osoby bezrobotne zainteresowane wyjazdem na Międzynarodowe Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy i Przedsiębiorczości organizowane w MTG AmberExpo w Gdańsku w dniu 2 kwietnia 2014r. w godz. 10.00 ? 14.00 proszone są o pilny kontakt z działem pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy w Pucku, ul. Orzeszkowej 7, pok. 4 i 5, tel. 58 774 31 61 wew. 24 lub 25 lub mailowy posrednictwopracy@pup.puck.pl w celu zarezerwowania miejsca w autokarze.

Wyjazd z Pucka w dniu 2 kwietnia 2014r. o godz. 8.00 (parking PUP Puck, ul. Orzeszkowej 7).

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content