Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Powiat Pucki świętuje XV ? lecie

27 czerwca 2014 roku w Pucku odbyły się główne uroczystości obchodów XV ? lecia Powiatu Puckiego. Władze samorządowe z Romanem Czerwińskim ? przewodniczącym Rady Powiatu Puckiego oraz starostą puckim Wojciechem Dettlaffem na czele, przedstawiciele partnerskich powiatów z Niemiec, Litwy i Gliwic a także zaproszeni goście przemaszerowali z rynku do sali POSM, gdzie odbyła się nadzwyczajna, okolicznościowa sesja Rady Powiatu Puckiego.

W sali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego licznie zebrali się zaproszeni goście: wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Kazimierz Plocke, wojewoda pomorski Ryszard Stachurski, Annette Klein ? konsul generalny Niemiec w Gdańsku, delegacje partnerskich powiatów z Trier -Saarburg, Skuodas i Powiatu Gliwickiego, radni wszystkich kadencji, samorządowcy gmin Powiatu Puckiego, dyrektorzy i prezesi instytucji oraz organizacji pozarządowych, nauczyciele oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Pucku.

Materiał : Starostwo Powiatowe Puck

[mudslide:picasa,0,109775515745126110157,6033659259266677057]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content