Powiat Pucki świętuje XV ? lecie

27 czerwca 2014 roku w Pucku odbyły się główne uroczystości obchodów XV ? lecia Powiatu Puckiego. Władze samorządowe z Romanem Czerwińskim ? przewodniczącym Rady Powiatu Puckiego oraz starostą puckim Wojciechem Dettlaffem na czele, przedstawiciele partnerskich powiatów z Niemiec, Litwy i Gliwic a także zaproszeni goście przemaszerowali z rynku do sali POSM, gdzie odbyła się nadzwyczajna, okolicznościowa sesja Rady Powiatu Puckiego.

W sali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego licznie zebrali się zaproszeni goście: wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Kazimierz Plocke, wojewoda pomorski Ryszard Stachurski, Annette Klein ? konsul generalny Niemiec w Gdańsku, delegacje partnerskich powiatów z Trier -Saarburg, Skuodas i Powiatu Gliwickiego, radni wszystkich kadencji, samorządowcy gmin Powiatu Puckiego, dyrektorzy i prezesi instytucji oraz organizacji pozarządowych, nauczyciele oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Pucku.

Materiał : Starostwo Powiatowe Puck

[mudslide:picasa,0,109775515745126110157,6033659259266677057]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content