Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Uwaga !!! Informacja dla klientów sekcji Świadczeń Rodzinnych

Uwaga !!! Informacja dla klientów sekcji Świadczeń Rodzinnych

UWAGA !!!

 INFORMACJA DLA KLIENTÓW SEKCJI ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

I ŚWIADCZEŃ Z FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO

  

PRZYPOMINAMY, IŻ OD 1 WRZEŚNIA 2014 R. OBSŁUGA KLIENTÓW

BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH OD 900 DO 1400

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content