[VIDEO] Pożar w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku

W piątek 26 kwietnia w godzinach popołudniowych zawyły syreny OSP Gnieżdżewo, Połczyno i Żelistrzewo. Nietypowy alarm, ponieważ pomocy potrzebuje Miasto Puck. Strażacy są zawsze gotowi do działania nie tylko na terenie swojej Gminy i tak było tym razem. Duże kłęby dymu były widoczne z miejscowościach gdzie wyjeżdżały OSP. Nie pozorny ogień magazynów Harcerskiego Ośrodka Morskiego i Hufca Puck okazały się dużą utratą majątku dla Związku Harcerstwa Polskiego. Strażacy wraz z Strażą z Pucka wzorowo przeprowadzili akcje gaśniczą mówi w  wywiadzie dh. Komendant hm Sławomir Dębicki. Szybkie działanie strażaków pozwoliło na zmniejszenie strat, bardzo dziękuje za pomoc Strażakom, pomoc okazała się bardzo pomocna.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012098530779646977]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content