Poznaliśmy nowego Zastępcę Wójta Gminy Puck

Piotr Neubauer z Połczyna został Zastępcą Wójta Gminy Puck. W nowej roli oficjalnie zadebiutuje 1 sierpnia.

Piotr Neubauer to były pracownik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku. Teraz rozpocznie pracę na stanowisku wicewójta Gminy Puck, gdzie będzie najbliższym współpracownikiem wójta Tadeusza Puszkarczuka.

Swoje stanowisko zachowa również Jerzy Tkaczyk, który do tej pory samodzielnie piastował rolę zastępcy wójta. Od sierpnia zadania wicewójta zostaną podzielone na dwie osoby.

Jak podkreślił Tadeusz Puszkarczuk konieczność zatrudnienia drugiego zastępcy, wynika z faktu, że gmina Puck jest bardzo duża i pojawia się w niej coraz więcej zadań.