Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Poznaliśmy nowego Zastępcę Wójta Gminy Puck

Poznaliśmy nowego Zastępcę Wójta Gminy Puck

Piotr Neubauer z Połczyna został Zastępcą Wójta Gminy Puck. W nowej roli oficjalnie zadebiutuje 1 sierpnia.

Piotr Neubauer to były pracownik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku. Teraz rozpocznie pracę na stanowisku wicewójta Gminy Puck, gdzie będzie najbliższym współpracownikiem wójta Tadeusza Puszkarczuka.

Swoje stanowisko zachowa również Jerzy Tkaczyk, który do tej pory samodzielnie piastował rolę zastępcy wójta. Od sierpnia zadania wicewójta zostaną podzielone na dwie osoby.

Jak podkreślił Tadeusz Puszkarczuk konieczność zatrudnienia drugiego zastępcy, wynika z faktu, że gmina Puck jest bardzo duża i pojawia się w niej coraz więcej zadań.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content