• Mieszkańcy

Premiera kaszubskiej sztuki teatralnej ?NASZ TATK SO CHCE ŻËNIC?

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6138390075392119409]

Więcej zdjęć na www.24kkaszuby.pl

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck

w imieniu

Amatorskiego Zespołu Teatralnego

przy

Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie

1. ks. Anastazego Kręckiego

serdecznie zaprasza na premierę kaszubskiej sztuki teatralnej

?NASZ TATK SO CHCE ŻËNIC?

na podstawie scenariusza

JÓZEFA ROSZMANA

która odbędzie się 12 kwietnia 2015 r. (niedziela), o godz. 17,00 w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie

obsada aktorska:

Józef Roszman                       Adela Roeske                     Tomasz Żaczek

Elżbieta Radtke                      Dawid Radtke                     Brunon Ceszke

Longina Dettlaff                     Barbara Dettlaff                  Gabriela Orzeł

Życzymy miłych wrażeń artystycznych !