Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

Problem z nadciśnieniem lub chorobą układu krążenia?

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Puckiego do skorzystania z BEZPŁATNEGO programu rehabilitacji kardiologicznej w ramach projektu ?Rehabilitacja kardiologiczna szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Na czym polega rehabilitacja kardiologiczna?

Jej zadaniem jest przywrócenie pacjentowi sprawności fizycznej i psychicznej. Dopasowanie programu rehabilitacji kardiologicznej jest kwestią indywidualną ? u niektórych osób konieczne jest skorzystanie z pomocy kilkunastu specjalistów, w tym: kardiologa, dietetyka, fizjoterapeuty i psychologa.

Zapewniamy:

echo serca

próbę wysiłkową

badania laboratoryjne

oraz :

kompleksową rehabilitację kardiologiczną

sesje aktywności fizycznej i sesje psychoedukacyjne

konsultacje z dietetykiem i psychologiem

Zgłoszenie do programu:

Tel. 509 574 877

Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej

Optima Care Sp. z o.o.

Ul. Żeromskiego 49

81-198 Kosakowo

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: