Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Projekt Aktywna i niezależna ? program wsparcia przedsiębiorczości kobiet

Projekt Aktywna i niezależna ? program wsparcia przedsiębiorczości kobiet

Projekt skierowany jest do nieaktywnych zawodowo kobiet pow. 30 r.ż. chcących założyć działalność gospodarczą i pochodzących z jednej z wymienionych gmin: Puck, Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Cewice, Dziemiany, Karsin, Kościerzyna (gmina wiejska), Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa, Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole

Adres zamieszkania na terenie powyższych powiatów jest deklarowany w oświadczeniu i nie musi być adresem zameldowania. Adres prowadzenia działalności jest dowolny, o ile dotyczy woj. pomorskiego.

Osoba nieaktywna zawodowo nie musi być zarejestrowana w Urzędzie Pracy.

W ramach projektu oferujemy:

  • Szkolenia z zakresu:

– ABC przedsiębiorczości
– Ubezpieczenia społeczne i aspekty księgowe w firmie,
– Aspekty prawne zakładania działalności,

  • Indywidualne konsultacje ze specjalistami z zakresu:

– Koncepcja działalności,
– Strategia i misja firmy,
– Przygotowanie strategii marketingowej firmy ? opłacalność i efektywność ekonomiczna,
– Poprawa rentowności,

  • Dotację 24 000zł na założenie własnej działalności gospodarczej,
  • Wsparcie finansowe pomostowe przez 6 miesięcy w wysokości 1 500zł/mc, możliwe także dodatkowe wsparcie finansowe pomostowe przez kolejne 6 miesięcy w wysokości 750zł/mc.(trzeba tylko potwierdzić zapłatę składki na ZUS, pozostałe środki po opłaceniu składki ZUS mają być przeznaczone na bieżące wydatki firmy, np. wynajem lokalu, media, transport itp.)

Rekrutacja trwa od 09.12.2016. Jest 10 etapów rekrutacji. Terminy wszystkich etapów są podane na stronie internetowej projektu.

Aby zgłosić się do projektu, należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy

Pomocy w wypełnianiu dokumentów udzielam jako koordynator projektu drogą mailową:

dotacje@profesja-poznan.pl

 lub telefonicznie pod nr:

575-111-542

Zgłoszenia należy złożyć osobiście w biurze projektu w Bytowie lub drogą pocztową na adres realizatora projektu:

Profesja Centrum Aktywności Zawodowej Sp. z o.o. + Fundacja Partycypacji Społecznej

1 Maja 11/2,
77 ? 100 Bytów
w godz. 08:00-16:00

Z projektu wyłączone są osoby, które posiadały aktywny wpis CEIDG, KRS lub prowadzące działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona internetowa projektu:

http://www.profesja-poznan.pl/projekty/aktualne/169-aktywna-i-niezalezna-program-wsparcia-przedsiebiorczosci-kobiet

aktywna-i-niezalezna

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content