Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Wykonanie oświetlenia ulicznego (60 lamp) w Gminie Puck

Wykonanie oświetlenia ulicznego (60 lamp) w Gminie Puck

Miejscowości:

  1. Swarzewo ulica Polna
  2. Łebcz ulica Wiśniowa
  3. Mieroszyno ulica Widokowa
  4. Leśniewo ulica Sikorskiego i Sosnowa
  5. Połczyno ulica Kasztanowa, Lipowa, Ziołowa i Mickiewicza
  6. Rekowo Górne Świerkowa

Cena: 220 000 zł brutto

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content