Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Projekt planu transportowego

Informuję, że Starostwo Powiatowe w Pucku na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym podało informację o opracowanym projekcie planu transportowego. Projekt Planu wyłożony jest w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Pucku w godzinach urzędowania 7:30- 15:30 od poniedziałku do piątku. Opinię do projektu planu można składać w formie pisemnej w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Pucku, ul. Orzeszkowej 5 oraz w formie elektronicznej na adres: sekretarz@starostwo.puck.pl w terminie do 19 listopada br.

Wersja elektroniczna projektu planu transportowego ? wersja do konsultacji społecznych znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Pucku:

http://bip.starostwo.puck.pl/Article/get/id,16522.html

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content