Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

Projekt planu transportowego

Informuję, że Starostwo Powiatowe w Pucku na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym podało informację o opracowanym projekcie planu transportowego. Projekt Planu wyłożony jest w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Pucku w godzinach urzędowania 7:30- 15:30 od poniedziałku do piątku. Opinię do projektu planu można składać w formie pisemnej w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Pucku, ul. Orzeszkowej 5 oraz w formie elektronicznej na adres: sekretarz@starostwo.puck.pl w terminie do 19 listopada br.

Wersja elektroniczna projektu planu transportowego ? wersja do konsultacji społecznych znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Pucku:

http://bip.starostwo.puck.pl/Article/get/id,16522.html

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: