Search
Close this search box.

[FOTO, VIDEO] Żelistrzewo: ?Świeto Niepodległości ? wspomnienie historii? ? Wieczornica

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

?Zespół Szkół w Żelistrzewie oraz Stowarzyszenie Nasze Żelistrzewo, w ramach realizacji zadania publicznego „Święto Niepodległości – wspomnienie historii”, współfinansowanego ze środków Gminy Puck, zapraszają wszystkich mieszkańców naszej wsi, a także mieszkańców gminy, gości (na ile pojemna jest sala gimnastyczna naszej szkoły!) na wspomnienie historii w ramach obchodów Święta Niepodległości. Program został przygotowany przez społeczność szkolną, młodzież i grono pedagogiczne.

Będziemy chcieli też przypomnieć Państwu także kilka pieśni, które skryte są w głębi serca każdego Polaka. Mamy nadzieję, ze uda nam się je również wspólnie zaśpiewać…

Młodzież szkolna nie zawiodła, więc i Wy nie może ci ich zawieźć!

Zapraszamy Wszystkich Serdecznie!!!

10 Listopada 2015, godz 17:00, Sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Żelistrzewie?

2

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: