Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [FOTO, VIDEO] Żelistrzewo: ?Świeto Niepodległości ? wspomnienie historii? ? Wieczornica

[FOTO, VIDEO] Żelistrzewo: ?Świeto Niepodległości ? wspomnienie historii? ? Wieczornica

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

?Zespół Szkół w Żelistrzewie oraz Stowarzyszenie Nasze Żelistrzewo, w ramach realizacji zadania publicznego „Święto Niepodległości – wspomnienie historii”, współfinansowanego ze środków Gminy Puck, zapraszają wszystkich mieszkańców naszej wsi, a także mieszkańców gminy, gości (na ile pojemna jest sala gimnastyczna naszej szkoły!) na wspomnienie historii w ramach obchodów Święta Niepodległości. Program został przygotowany przez społeczność szkolną, młodzież i grono pedagogiczne.

Będziemy chcieli też przypomnieć Państwu także kilka pieśni, które skryte są w głębi serca każdego Polaka. Mamy nadzieję, ze uda nam się je również wspólnie zaśpiewać…

Młodzież szkolna nie zawiodła, więc i Wy nie może ci ich zawieźć!

Zapraszamy Wszystkich Serdecznie!!!

10 Listopada 2015, godz 17:00, Sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Żelistrzewie?

2

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content