Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • XLII sesja Rady Gminy Puck – dnia 30 sierpnia 2017 roku

XLII sesja Rady Gminy Puck – dnia 30 sierpnia 2017 roku

W wyniku postępowania egzaminacyjnego przeprowadzonego w dniach 24, 25 i 26 lipca 2017 r. akty awansu na stopień nauczyciela mianowanego otrzymali na Sesji Rady Gminy Puck w dniu 30 sierpnia 2017 r. następujący nauczyciele:  przed wręczeniem aktów awansu odbyło się stosowne ślubowanie nauczycieli

LP. IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA NAUCZANY PRZEDMIOT
       
1. Anna Magdalena Groenwald Zespół Szkół w Starzynie psycholog
2. Barbara Chludzińska Zespół Szkół w Mrzezinie edukacja wczesnoszkolna
3. Monika Kamień Zespół Szkół w Mrzezinie historia
4. Joanna Sikorra Zespół Szkół w Żelistrzewie wychowanie fizyczne
5. Dorota Skrzypkowska Szkoła Podstawowa w Gnieżdżewie n-l wspomagający
6. Izabela Jaffke Szkoła Podstawowa w Gnieżdżewie wychowanie fizyczne
7. Emilia Brezińska – Lessnau Szkoła Podstawowa w Łebczu język angielski
8. Monika Gostomczyk Szkoła Podstawowa w Łebczu język angielski
9. Dorota Szamocka Zespół Szkół w Darzlubiu wychowanie przedszkolne

 

Proponowany porządek obrad XLII sesji Rady Gminy Puck - dnia 30 sierpnia 2017 roku_01 Proponowany porządek obrad XLII sesji Rady Gminy Puck - dnia 30 sierpnia 2017 roku_02

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content