Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Turnieje Piłki Nożnej Młodzieżowej

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że w dniu 17 września (niedziela) br. przeprowadzone zostaną turnieje piłki nożnej dla zespołów młodzieżowych z terenu Gminy Puck na obiekcie sportowym Orlik w Żelistrzewie.

O godz. 10.00 turniej przeprowadzony zostanie dla zespołów złożonych z uczestników rok urodzenia 2004 ? 2003 ? 2002 (Szkoła Gimnazjalna).

O godz. 12.00 turniej przeprowadzony zostanie dla zespołów złożonych z uczestników rok urodzenia 2005 i młodsi (Szkoła Podstawowa).

Zespoły występują w składach 6-cio osobowych w tym bramkarz + maksymalnie 4 rezerwowych. Wszyscy zawodnicy muszą być z jednej miejscowości.

Każdy z uczestników winien posiadać dokument stwierdzający rok urodzenia.

Obowiązuje lista wszystkich zawodników z danej drużyny.

Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów.

O końcowej klasyfikacji miejscowości decyduje suma punktów z dwóch kategorii wiekowych.

w/w impreza jest zaliczana do Klasyfikacji Ligi Sportowej Gminy Puck 2017.


Ludowe Zespoły Sportowe

GMINY PUCK

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content