Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

PRZEBUDOWA WDK ŻELISTRZEWO

Urząd Gminy Puck w dniu 21.12.2012 r. dokonał odbioru ?Przebudowy budynku Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie?. Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania ?Odnowa i Rozwój Wsi? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wykonawcą było: Konsorcjum firm: ?Ramex-Bis? Zakład Budowlany Robert Krupiński, z siedzibą 81-198 Pogórze ul. Mierosławskiego 18 ? Lider oraz Zakład Budowlany ?Ramex? Alfred Krupiński z siedzibą 81-198 Pogórze ul. Abrahama 20 ? Partner Konsorcjum.

Kwota zrealizowanych robót to ca 1. 460.000 zł

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content