Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu ? eInclusion

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu ? eInclusion

1 lutego 2011 r. Wójt Gminy Puck podpisał umowę z Władzą Wdrażającą Programy Europejskie na dofinansowanie projektu ?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym? w ramach działania 8.3 ?Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu ? eInclusion? osi priorytetowej 8. ?Społeczeństwo informacyjne ? zwiększenie innowacyjności gospodarki? Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Realizacja projektu przyczyni się do upowszechnienia dostępu do szerokopasmowego Internetu dla 130 gospodarstw domowych z Gminy Puck poprzez zapewnienie trwałego dostępu  do Internetu i wyposażenie w sprzęt komputerowy. Osoby biorące udział w projekcie nabędą umiejętność korzystania z technologii informacyjnych poprzez przeszkolenie w zakresie podstaw obsługi komputera i korzystania z Internetu. Zaplanowano, że wsparcie uzyskają dzieci i młodzież ucząca się, z rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content