Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

W miejscowości Mechowo w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, zostały wykonane dwa miejsca wypoczynku wraz z informacją turystyczną o regionie w skład której wchodziło:

– montaż dwóch kompletnych wiat,

– montaż koszy na śmieci,

– montaż stojaka na rowery,

Inwestycja ta wpłynie niewątpliwie na wzrost walorów wsi Mechowo a także na rozwój infrastruktury turystycznej. Wpłynie na poprawę jakości życia poprzez możliwość korzystania z miejsc odpoczynku na trasie rowerowej przebiegającej przez Mechowo.