Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

W miejscowości Mechowo w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, zostały wykonane dwa miejsca wypoczynku wraz z informacją turystyczną o regionie w skład której wchodziło:

– montaż dwóch kompletnych wiat,

– montaż koszy na śmieci,

– montaż stojaka na rowery,

Inwestycja ta wpłynie niewątpliwie na wzrost walorów wsi Mechowo a także na rozwój infrastruktury turystycznej. Wpłynie na poprawę jakości życia poprzez możliwość korzystania z miejsc odpoczynku na trasie rowerowej przebiegającej przez Mechowo.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content