Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Budowa nawierzchni drogowej – Żelistrzewo

Budowa nawierzchni drogowej – Żelistrzewo

Gmina Puck dokonała odbioru zadania pn. ?Budowa nawierzchni drogowej z kanalizacją deszczową oraz przebudową sieci wodociągowej ul. Ogrodowej w Żelistrzewie.

W ramach inwestycji wykonano drogę wewnętrzną o długości ca 670 m, obustronne chodniki  o długość ca 870 mb, kanalizację deszczową o długości ca 470 m oraz przebudowę sieci wodociągowej dług. 492 mb wraz z przebudową istniejących przyłączy.

Wykonano również ?Remont zjazdu z drogi powiatowej nr 1513G na ul. Lawendową w Żelistrzewie?.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content