[FOTO, VIDEO] Przekazanie nowego sprzętu dla OSP Leśniewo

W dniu 23.02.2015 roku ze strażakami OSP Leśniewo spotkał się pan Minister Poseł na Sejm RP Kazimierz Plocke. Omówione zostały sprawy bieżące Jednostki. Podczas spotkania przekazany został sprzęt do działań ratowniczo gaśniczych w tym detektor gazowy, narzędzie ratownicze, hełmy strażackie, latarka vulkan sygnalizatory bezruchu oraz buty gumowe strażackie. Zakup sprzętu został dofinansowany z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. W spotkaniu uczestniczył również Wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk, radny gminy Puck Adrian Jaśkiewicz oraz przedstawiciel Lasów Państwowych Nadleśnictwo Wejherowo, który przekazał piłę spalinowa Stil dla jednostki OSP.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6119315372989289169]