Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • banereko
  • PRZEPROWADZENIA PRAC KONSERWACYJNYCH W STACJI UZDATNIANIA WODY

PRZEPROWADZENIA PRAC KONSERWACYJNYCH W STACJI UZDATNIANIA WODY

Urząd  Gminy  puck  informuje, że  dnia  9 marca 2021 r. (wtorek) w  godzinach   900 – 1400 w miejscowościach Mrzezino, Smolno, Żelistrzewo, Rzucewo, Osłonino, Błądzikowo  nastąpi    przerwa   w  dostawie   wody utrudnienia wynikają z konieczności PRZEPROWADZENIA PRAC KONSERWACYJNYCH W STACJI UZDATNIANIA WODY

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content