Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • LEŚNIEWO: Przerwa w dostawie wody 27.07.2022

LEŚNIEWO: Przerwa w dostawie wody 27.07.2022

 

Urząd  Gminy  puck  informuje, że  W dniu  27 lipca 2022r. (środa) w  godzinach   900 – 1400 w miejscowości: LEŚNIEWO NA WYSOKOŚCI ULIC: BRZECHWY, TUWIMA, DĘBOWEJ, BUKOWEJ, KAMIENNEJ, POŁUDNIOWEJ, PÓŁNOCNEJ ORAZ GLINNE POLE nastąpi    przerwa   w  dostawie   wody utrudnienia wynikają z konieczności PRZEPROWADZENIA prac POLEGAJĄCYCH NA PODŁĄCZENIU I ZASILENIU W WODĘ, NOWYCH TŁOCZNI ŚCIEKOWYCH.  

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content