Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • banereko
  • Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków!

Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków!

Urząd Gminy Puck przypomina o obowiązku złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków. Termin złożenia deklaracji to 30.06.2022. Do jej złożenia zobowiązani są wszyscy właściciele oraz zarządcy budynków.

Więcej informacji na naszej stronie:

https://gmina.puck.pl/eko/#CEEB

oraz na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego:

https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content