Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • PRZYPOMINAMY O ORGANIZACJI PRACY W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W PUCKU

PRZYPOMINAMY O ORGANIZACJI PRACY W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W PUCKU

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r.
w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Pucku nie zmienia dotychczasowej organizacji pracy. Ośrodek nieprzerwalnie prowadzi swoją pracę zgodnie z wytycznymi ujętymi w powyższym rozporządzeniu, ograniczając jedynie bezpośredni kontakt z klientami. W przypadkach koniecznych, pracownicy socjalni oraz asystenci rodziny docierają do rodzin, gdy wymaga tego dana sytuacja. Realizowane są również w ciągłości usługi opiekuńcze dla klientów Ośrodka. Zawieszono jedynie realizację specjalistycznych usług opiekuńczych.

W dalszym ciągu zalecamy kontaktowanie się z pracownikami Ośrodka telefonicznie, przez zostawianie korespondencji w skrzynce podawczej przy wejściu do siedziby Ośrodka, przez operatora pocztowego oraz załatwianie spraw elektronicznie, przez: ePuap, portal Empatia, PUE ZUS lub systemu bankowości internetowej.

Prosimy  o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego
i Ministra Zdrowia. Wspólnie minimalizujmy ryzyko zakażenia.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku

Iwona Rumanowska

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content