• Gmina
  • Mieszkańcy
  • Puck: zamknięcia przejazdów kolejowych w dniach 28 marca – 16 kwietnia

Puck: zamknięcia przejazdów kolejowych w dniach 28 marca – 16 kwietnia

Zawieszenie przystanków Puck, Urząd Gminy oraz Puck, Wejherowska w dniach 28 marca – 16 kwietnia

Przystanek Puck, Urząd Gminy w ciągu ul. 10 Lutego, zostanie zawieszony w dniach 28 marca – 6 kwietnia. Autobusy pojadą objazdem w kierunku dworca autobusowego w Pucku przez ul. Wejherowską bez zatrzymania.

Przystanek Puck, Wejherowska w ciągu ul. Wejherowskiej, zostanie zawieszony w dniach 7 – 16 kwietnia. Autobusy pojadą objazdem w kierunku dworca autobusowego w Pucku przez ul. 10 Lutego bez zatrzymania.

Utrudnienia związane są z prowadzoną rewitalizacją i modernizacją linii kolejowej Reda – Hel.

Wykonawcą robót torowych jest firma Salcef S.A.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content