Pucka Policja otrzymała sześć nowych radiowozów

W Pucku odbyło się uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla puckiej komendy Policji. Łącznie mundurowi z powiatu puckiego otrzymali sześć nowych pojazdów, w tym jeden nieoznakowany.

Uroczystość przekazania nowych radiowozów odbyła się w poniedziałek 2 grudnia w Pucku. Do jednostek policji w powiecie puckim trafiło sześć nowych samochodów marki Hyundai i30. Pięć z nich to samochody oznakowane, jeden ? który trafi do puckich kryminalnych ? nieoznakowany.