Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Pucka Policja otrzymała sześć nowych radiowozów

Pucka Policja otrzymała sześć nowych radiowozów

W Pucku odbyło się uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla puckiej komendy Policji. Łącznie mundurowi z powiatu puckiego otrzymali sześć nowych pojazdów, w tym jeden nieoznakowany.

Uroczystość przekazania nowych radiowozów odbyła się w poniedziałek 2 grudnia w Pucku. Do jednostek policji w powiecie puckim trafiło sześć nowych samochodów marki Hyundai i30. Pięć z nich to samochody oznakowane, jeden ? który trafi do puckich kryminalnych ? nieoznakowany.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content