Spotkanie informacyjne z rolnikami z powiatu puckiego. Przestrzegano przez wirusem ASF

W Strzelnie (gmina Puck) odbyło się spotkanie informacyjne z rolnikami z powiatu puckiego. Omawiano istniejące i możliwe zagrożenia związane z chorobami weterynaryjnymi, szczególnie afrykańskim pomorem świń, a także pojawianiem się w okolicach dzików czy wilków.

Spotkanie informacyjne z rolnikami odbyło 3 grudnia się w Strzelnie w gminie Puck. Skierowane było przede wszystkim do rolników z powiatu puckiego. Dyskutowano między innymi na temat głośnego w ostatnim czasie zagrożenia w gospodarstwach rolnych, którym jes wirus ASF, czyli afrykański pomór świń.  Spotkanie prowadzili m.in. przedstawiciele Powiatowego Inspektoratu Weterynarii.

Spotkanie informacyjne z rolnikami z powiatu puckiego. Przestrzegano przez wirusem ASF 05

Wybierz interesujący układ