Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Spotkanie informacyjne z rolnikami z powiatu puckiego. Przestrzegano przez wirusem ASF

Spotkanie informacyjne z rolnikami z powiatu puckiego. Przestrzegano przez wirusem ASF

W Strzelnie (gmina Puck) odbyło się spotkanie informacyjne z rolnikami z powiatu puckiego. Omawiano istniejące i możliwe zagrożenia związane z chorobami weterynaryjnymi, szczególnie afrykańskim pomorem świń, a także pojawianiem się w okolicach dzików czy wilków.

Spotkanie informacyjne z rolnikami odbyło 3 grudnia się w Strzelnie w gminie Puck. Skierowane było przede wszystkim do rolników z powiatu puckiego. Dyskutowano między innymi na temat głośnego w ostatnim czasie zagrożenia w gospodarstwach rolnych, którym jes wirus ASF, czyli afrykański pomór świń.  Spotkanie prowadzili m.in. przedstawiciele Powiatowego Inspektoratu Weterynarii.

Spotkanie informacyjne z rolnikami z powiatu puckiego. Przestrzegano przez wirusem ASF 05

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content