Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Biuro Meldunków i Dowodów Osobistych informuje

UWAGA !

Uprzejmie informujemy,
że w dniach 5 – 6 grudzień br.
Biuro Meldunków i Dowodów Osobistych
będzie nieczynne.

Za wszelkie niedogodności
PRZEPRASZAMY

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content