Zaproszenie na Wieczór Bożonarodzeniowy w Żelistrzewie

W najbliższy weekend w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie odbędzie się Wieczór Bożonarodzeniowy. W programie wydarzenia wspólne kolędowanie i występy artystyczne.

Na Wieczór Bożonarodzeniowy do Żelistrzewa zaprasza Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia (niedziela) od godziny 16:00 w Wiejskim Domu Kultury.

W programie obchodów wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, oraz występy artystyczne. Na scenie WDK odbędzie się koncert muzyczny, podczas którego najpiękniejsze kolędy zaprezentują Chór Jubileum z Żelistrzewa, Anna Assmus, Zespół Dziecięcy i Zespół Bursztynki.

Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie!

ZaproszenieBoonarodzThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.