• Mieszkańcy

Rafał Kownatke (LKS Ziemi Puckiej) srebro na Mistrzostwach Polski Toruń 2015

Rafał Kownatke, zawodnik LKS Ziemi Puckiej, wywalczył srebrny medal na halowych Mistrzostwach Polski – Toruń 2015. Wynik 20,0 7 metra daje my przepustkę na majowe Mistrzostwa Europy – Praga 2015. W Toruniu wystąpił też Marcin Darga.

Rafał Kownatke święci sukces. Zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej na Halowych Mistrzostwach Polski – Toruń 2015 wywalczył srebrny medal i tytuł wicemistrza. Na swoim koncie ma też dużo cenniejszą nagrodę: przepustkę na marcowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w czeskiej Pradze.Gorzej na MP w Toruniu poszło drugiemu reprezentantowi LKS Ziemi Puckiej. Marcin Darga wykonał tylko trzy rzuty i nie zdołał zakwalifikować się do finałowej ósemki. Wynik 17,58 dał mu 12. miejsce na 14. startujących.
 .
54e9d03786b7d_gd 54e9d032ee1c5_gd 54e9d02ceeb5c_gd 54e9d0124695c_gd 54e9d00ce2d4b_gd
źródło:DB
foto i film: DB / R. Kownatke