Zawiadomienie: Zmiana terminu badmintona na 8 marca!

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia o ZMIANIE terminu Mistrzostw Gminy Puck w Badmintonie:

Dnia 8 marca (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w badmintonie ? godz.: 14 00 w Zespole Szkół w Żelistrzewie

Impreza prowadzona będzie w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Do klasyfikacji zespołowej będą liczyły się wyniki jednej  kobiety oraz dwóch mężczyzn z danego LZS-u.

Za miejsca I-III indywidualnie oraz zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników.
Impreza rozgrywana jest w ramach Sportowej Ligi Gminy Puck na 2015 rok.