Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 15 marca (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w  unihokeju  ? godz.: 10 00 w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące).

Zespół składa się z jednej kobiety oraz dwóch mężczyzn (w trakcie meczu na boisku musi przebywać min. jedna kobieta.). Każda drużyna może liczyć max. 8 osób. Każda miejscowość może wystawić TYLKO jedną drużynę do mistrzostw. Ilość zmian zawodników podczas meczu dowolna.

Za miejsca I-III zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości drużyn.

Impreza rozgrywana jest w ramach Sportowej Ligi Gminy Puck na 2015 rok.