Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Rajd rowerowy 2013 ścieżką rowerową „Krokówka”

Rajd rowerowy 2013 ścieżką rowerową „Krokówka”

Dnia 14 września br. odbył się RAJD ROWEROWY 2013 ścieżką rowerową „KROKÓWKA” z Swarzewa – Dworzec do Radoszewa – Kuźnia.  Spo­tka­nie zakoń­czyło się wspólnym pik­ni­kiem w Rado­sze­wie/Kuźnia z udziałem kapeli ?Ple­sta? Józefa Roszmana.
??? Materiał filmowy ???

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content