Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Uwaga! Referat Finansowo-Budżetowy informuje…

Uwaga! Referat Finansowo-Budżetowy informuje…

W związku z zaprzestaniem wykonywania czynności podlegających opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług przez Urząd Gminy Puck, prosimy o wystawianie rachunków i faktur na Gminę jn.:

GMINA PUCK

UL. 10-GO LUTEGO 29

84-100 PUCK

NIP 587-15-88-654

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content