Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Rekowo Górne: Bal Seniora

23 stycznia 2016r. w Szkole Podstawowej w Rekowie Górnym odbył się Bal Seniora. Na tę okazję Sołectwo Rekowa zaprosiło wszystkich mieszkańców ?+60?. Cała impreza została przygotowana przez panią Sołtys, Radę Sołecką oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Gości zabawiała orkiestra. Bal rozpoczął się występem dzieci z młodszych klas. Na balu gościliśmy Wójta Tadeusza Puszkarczuk, Proboszcza naszej parafii Fabiana Tokarskiego oraz Radną Małgorzatą Szlas. W trakcie balu wyszła propozycja, by częściej spotykać się przy muzyce i kawie. Pomysł ten zdobył duże poparcie. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie Balu.
Alicja Wojtas

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246251731265184113]

Więcej zdjęć na www.24kaszuby.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content