Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Rekrutacja dzieci do Samorządowego Żłobka w Starzynie

Rekrutacja dzieci do Samorządowego Żłobka w Starzynie

Gmina Puck informuje, że rekrutacja dzieci do Samorządowego Żłobka w Starzynie zostaje przedłużona do 31 sierpnia 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy!

 

Karta zgłoszenia dziecka do pobrania w Urzędzie Gminy Puck (sekretariat) lub poprzez stronę www.zlobekstarzyno.pl

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content