Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Relacje z akcji Kaszubskiego Klubu HDK – 31.05.2014r.

Dnia 31 maja 2014r. Kaszubski Klub Honorowych Dawców Krwi zorganizował wielką akcję związaną ze zdrowiem. W godz. 8: 30 ? 13: 00 przeprowadził Honorowy Pobór krwi przy Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie. Chętnych do oddania krwi było prawie 40 osób. Po godz. 13 przenieśli się na połchowskie boisko gdzie na festynie z okazji Dnia Dziecka ?Raj dla dzieci w Połchowie? prezes kaszubskiego klubu HDK Marcin Sikora razem z prezesem Europejskiej Fundacji KrewAktywni Waldemarem Borowskim i jego zastępcą Pawłem Burdą przeprowadzili rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego, mierzyli ciśnienie, sprawdzali poziom cukru we krwi, oraz przeprowadzali pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Zainteresowanie było duże, poziom cukru i ciśnienie zbadało 50 osób, a na szpik zgłosiło się 20 chętnych. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze i zakończyła się w godzinach wieczornych.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6020250775168148193]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content